+38 (067) 00 00 812, +38 (095) 333 02 02

 info@palche.com.ua

Твердопаливні котли власного виробництва

Про Котли

Котли твердопаливні «PALCHE» виробництва «ЗАХІД АГРОСЕРВІС ПЛЮС» відносяться до котлів низькотемпературного типу та призначені для обігріву житлових, сільськогосподарських і виробничих приміщень.
Котли підвищеної надійності «PALCHE» здатні працювати як в режимі верхнього, так і в режимі нижнього горіння з періодичним завантаженням палива. Водяна сорочка котла «PALCHE» зроблена як зварна конструкція з котельної сталі товщиною 5 мм.

Основною перевагою котлів підвищеної надійності «PALCHE» є його будова з потрійним заломленням відводу газів та теплової енергії які виділяються в процесі горіння палива, що дозволяє збільшити ККД до 84%.

Котли підвищеної надійності «PALCHE», оснащені чавунною решіткою (Струшувач золи) для більш швидкої і зручної очистки колосників. Термоізоляція котлів «PALCHE», виготовлена ​​з базальтового волокна товщиною 50мм. і сталевою обшивкою товщиною 1мм. покритої порошковим методом.

Дверцята розташовані на фронтальній частині котла мають збільшений розмір для більш зручного обслуговування. Кожен котел проходить технічні випробування щодо відповідності вказаним технічним характеристикам. Виготовлені на високотехнологічному обладнанні з дотриманням усіх норм та правил котли «PALCHE» є сертифікованими і відповідають усім європейським стандартам. Тому їх використання є максимально безпечним, надійним і економним.

 

Перейти до списку продукції

Зберегти